Збірна Жашківської громади з баскетболу вийшла у фінал Першості Черкаської області

Дата: 20.05.2019 12:53

«Діди зуміли!» - так жартома у Facebook прокоментував непересічну подію в житті збірної Жашківської ОТГ з баскетболу один із членів цієї команди. Річ у тім, що до нашої збірної входять спортсмени віком від 30 до 46 років, а змагатися їм доводиться із студентськими командами. І жашківчани не просто змагаються, а й виборюють перемогу!

18 травня в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 жашківські баскетболісти взяли участь у ІІ турі Першості Черкаської області з баскетболу серед чоловіків. Наша збірна (тренер і капітан Володимир Чорний) здобула перемогу над командою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з рахунком 49:34 і вийшла у фінал.

Наші спортсмени, зрозуміло, наразі в емоційному піднесенні, і натхненно готуються до фінальних ігор, що пройдуть у Черкасах.

Тримаймо кулаки за наших спортсменів та побажаймо їм подальших успіхів!

Інформація – спеціаліст відділу культури, молодіжної політики, спорту і туризму Костянтин Зволінський

Фото – Оксана Сопінська