Кращі учні - знавці предмета «Захист Вітчизни» 2019

Дата: 15.05.2019 23:29

74 учня закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області отримали  обласні почесні відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни» і серед них активні учасники та переможці різноманітних військово-патріотичних заходів, випускник СПШ №1 Чуб Владислав Ігорович та випускник ЗЗСО№5 Кравчук Дмитро Павлович.

Церемонія нагородження відбулася на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби в Україні ім. Героя України Генерал-майора І. Момота. Участь в урочистому заході взяли голова ОДА Олександр Вельбівець, начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник начальника Оксана Сімушіна, перший заступник начальника Центру, полковник Олександр Гаркуша, голова громадської організації «Об'єднання бійців-реформаторів» Сергій Лугеря, голова громадської організації «Реабілітація учасників АТО через спорт» Артем Лукашук.

Ці нагороди є ще одним підтвердженням того, що Україна є держава нездоланна, оскільки має таких відповідальних синів і дочок.

На завершення урочистостей учнів було запрошено на екскурсію Головним центром підготовки особового складу Державної прикордонної служби.

Щиро вітаємо кращих учнів-знавців предмета «Захист Вітчизни», які уже сьогодні своїми знаннями та вміннями довели готовність захищати Україну  неньку.

Довідково.

Обласна почесна відзнака „Відмінник Захисту Вітчизни" вручається учням 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та учням закладів професійно-технічної освіти, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета „Захист Вітчизни", за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання програмових нормативів на 12 балів.

Урочисте нагородження проводиться щорічно на плацу Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. Героя Українигенерал-майора І. Ф. Момота. Відбір кандидатів на нагородження відбувається на засіданні комісії управління освіти і науки облдержадміністрації.