Змагаються боксери

Дата: 19.04.2019 13:17

Фото без опису           В період з 9 по 11 квітня, у м. Біла Церква, у відкритому Всеукраїнському турнірі з боксу, серед молоді, пам’яті, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича, за участю 22 команд, з усіх областей України, та команди Молдови, п’яте місце, у ваговій категорії 52 кг., посів учень       ЗЗСО I-III ст., №5  Олександр Репецький.

12-14 квітня в смт. Маньківка,  проходив ІІ Міжнародний турнір з боксу, пам’яті Майстра спорту Любчика І.Ф.

Серед  присутніх почесних гостей турніру були чемпіони світу серед професіоналів за версією WBО Андрій Синєпупов  та Рахім Мінгалєєв.

В змаганнях взяли участь, 24 команди, 232 боксери, з Білорусії, Молдови, Азербайджану, м.Києва, Закарпатської, Вінницької, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Миколаївської, Тернопільської, Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської,  Чернігівської областей, м.Черкас, Маньківського, Монастирищенського, Христинівського, Уманського, Тальнівського, Звенигородського, Шполянського районів Черкащини, та команда Жашківського Спортклубу «Альянс», з тренером Самар І.Д.

Титул чемпіона міжнародного турніру, завоювала, учениця ЗЗСО I-III ст. №3 ім. І.М. Ляшенка, з Жашкова, кандидат у майстри спорту України з боксу, Марина Савчук.

Переможці і призери турніру отримали медалі, грамоти, сувеніри та пам’ятні призи .

(Інформація надана  головою СК "Альянс" І.Самаром)