Колектив із Жашкова виборов срібло на Національному чемпіонаті фольклору

Дата: 19.04.2019 12:13

У Вінниці пройшов II НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФОЛЬКЛОРУ «EUROFOLK-Вінниця 2019», в якому взяв участь народний аматорський фольклорно-обрядовий колектив «Спадщина» Жашківського районного будинку культури ім. П. Демуцького (керівник Віра Красномовець). За звання кращого боролися 131 колектив у 5 номінаціях, і  «Спадщині» вдалося вибороти почесне 2 місце в номінації «Групи фольклорних пісень, сучасна обробка фольклорної музики (хори та ансамблі)». З фестивалю учасники привезли дипломи, подяки, медалі, а також запрошення на участь в продовженні фестивалю, яке відбудеться в Болгарії.
 Наразі учасники колективу готуються до ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості «Червона калина», що проходитиме з 14 по 16 червня в м.Кривий Ріг – виступатимуть у номінації «фольклорні гурти».

(Інформацію надано керівником народного аматорського фольклорно-обрядового колективу «Спадщина»  В.Красномовець)