Українські козаки презентували Жашкову саджанці сосон

Дата: 18.04.2019 11:09

У рамках акцій озеленення у Жашкові висадили 100 сосон. Посадковий матеріал презентували  представники Чорноморського Українського козацтва за ініціативи Сергія Гнатюка та Петра Скорка. Саджанці «оселилися» в зелених зонах міста й біля пам’ятників.

Міський голова Ігор Цибровський: «Хочу подякувати цим небайдужим альтруїстам, котрі зробили такий подарунок Жашкову. Чомусь саме сосни найбільше потерпали в нашому місті від рук недобросовісних громадян. Молоді деревця або зрізали під корінь, або ламали їм маківки.  Ми щодня докладаємо зусиль, аби наша громада ставала кращою, комфортнішою: ведуться ремонтні роботи, прибирання, велика увага приділяється й озелененню. Хочеться вірити, що жашківчани цінуватимуть і берегтимуть насаджене, та не будуть шкодити місту, в якому живуть».