В Жашківській ОТГ проводять роботи з озеленення (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 17.04.2019 10:49

У Жашківській ОТГ  проходять заходи щодо благоустрою  та  озелененню та населених пунктів. Вулиці двох Жашкова та Скибина  оновилися насадженнями дерев та кущів.

Тривалий час в наших населених пунктах не  упорядковувались  зелені насадження. В минулому році  видаленню підлягало 205 аварійних дерев, які  в основному  росли на територіях закладів освіти   та становили  загрозу життю та  здоров’ю громадян. Наразі  роботи по  видаленню та догляду дерев поновлено.

Проте разом з тим влада громади і про нові насадження.  Адже зазвичай імідж та враження про місто чи певну його частину формує, саме доглянуті парки, сквери й клумби. Тому цьогоріч вічнозелені насадження  туй, ялівця, самшиту та інших кущів  будуть милувати око  не тільки влітку, а й взимку. Естетично привабливішими стали місця, де вже красуються  тільки-но висаджені рослини.

Загалом висаджено 983 кущі та 320 дерев.