Юні жашківчани підкорили Одесу

Дата: 18.03.2019 16:53

Фото без описуВесняна Одеса зустріла привітно юних учасників Жашківського хореографічного колективу «Онікс» - і подарувала перемогу на Всеукраїнському фестивалі «Барви дитинства».

Фестиваль проходив 16 березня, налічував 1500 учасників та близько 116 колективів з різних куточків України. І жашківські юні артисти в категорії 13-15 років «мала група, формейшн» - здобули І місце! Одна з наймолодших учасниць колективу – чотирирічна Анна Антощук (категорія бейбі 1, «Соло, дует») виборола ІІІ місце.

Як зауважує керівник колективу  Антоніна Горобець, цей фестиваль багато значить для дітей, адже дебютний для них. «Онікс» існує два роки, нещодавно він увійшов до складу колективів відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради і завдяки фінансуванню з ОТГ отримав можливість взяти участь у своєму першому конкурсі.

Побажаймо подальших успіхів новим зірочкам Жашківської громади!