Юні леді підкорювали серця журі талантами і кмітливістю

Дата: 07.03.2019 14:53

3-го березня в Будинку дитячої та юнацької творчості відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради було організовано конкурсно-розважальну програму «Юна леді». Взяти участь у ній виявили бажання п'ятеро дівчат, завдяки яким захід став справжнім святом весни, краси і талантів.

Змагалися юнки у п’яти конкурсах: «Моя візитка», «Юна господиня», «Мої таланти» та два конкурси на кмітливість і дотепність. Щоправда, дівчата проявляли харизму, дотепність, творчі здібності на кожному етапі програми.
Яскраво доповнили захід пісенними композиціями жіночий вокальний ансамбль «Мрія» Жашківського міського будинку культури, Жіночий вокальний ансамбль «Калинонька» Вільшанського сільського будинку культури, учасниці художньої самодіяльності Скибинського будинку культури Тамара Ткаченко і Вероніка Білянівська.
Члени журі (Олена Тернавська - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Жашківської міської ради, Інна Білик – начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради, Валерій Немна – директор Жашківської дитячої музичної школи) мали вирішити непросту задачу: об’єктивно визначити, хто з конкурсанток достойна звання кращої.
За підсумками конкурсу, перше місце здобула Крістіна Маноліу (с.Вільшанка), друге – Ілона Яковчук (с.Вільшанка), третю сходинку посіла – Олена Марковецька (м.Жашків). Решта дівчат теж не залишилися поза увагою журі - і стали титулованими красунями: Єлізавета Швець нагороджена титулом «Міс креативність» (м.Жашків), Вікторія Маламура – «Міс чарівність» (с.Скибин).
А учасниця дитячого ансамблю «Домісолька» Скибинського БК Вероніка Білянівська, котра підкорила серця присутніх в залі пісенною композицією, відзначена поза конкурсом титулом «Міс глядацькі симпатії».

Конкурсантки отримали Учасницям художньої самодіяльності та співорганізаторам заходу цього дня були вручені презенти з нагоди Міжнародного жіночого дня.