Прогноз погоди на 17-25 лютого

Дата: 15.02.2019 14:58

Фото без описуП'ятнадцятого лютого - свято Стрітення, в народі "Стрічання", "Громиця", "Зимобор", яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового. На Стрітення, за народними уявленнями, зима іде туди, де було літо, а літо - де була зима.

Дорогою вони зустрічаються і говорять між собою:
- Боже, поможи тобі, зимо! - каже літо.
- Дай, Боже, здоров'я! - відповідає зима.
- Бач, зимо, - дорікає літо, - що я наробило і напрацювало, ти поїла і попила!
На Жашківщині продовжує впливати антициклон, який накрив більшу частину Європи. По його периферії відбувається надходження теплого і сухого субтропічного повітря.
В результаті чого у вихідні хмарність поступово зменшиться і вдень сонце буде краще прогрівати повітря. Однак, все ще досить довгі ночі сприяють вихолоджуванню, тому температура знижуватиметься до невеликих морозів. Суттєвих опадів не очікується. Посилений північний вітер додаватиме відчуття холоду.
У перший день наступного тижня тепло ще утримається, проте вже увечері очікуємо чергову хвилю холоду.
Прогноз на 17-18 лютого хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний з переходом на північний, 7-12 м/с. Температура 17 лютого вночі +1..-4º, вдень +3..8º; 18 лютого вночі -1..-6º, вдень 0..+5º.
На 19-20 лютого Без опадів. Температура вночі 4-9º морозу , вдень 1-6º тепла.
Орієнтовано на 21-25 лютого Без істотних опадів, лише 22 лютого невеликий сніг з дощем. Температура 21 лютого вночі від 3° морозу до 3° тепла, вдень 3-9° тепла; 22-25лютого вночі 0-7° морозу; вдень від 3° морозу до 4° тепла