Черкаська область, Уманський район

Спорт на вихідних. Волейбол. Футзал. Панкратіон. Бокс

Дата: 11.02.2019 15:42
Кількість переглядів: 514

ВОЛЕЙБОЛ. 9 лютого в спортивному залі Баштечківського ЗЗСО відбувся відкритий турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам'яті Ковальського Петра Нестеровича, в змаганнях взяли участь команда Жашківської громади - с. Скибин, Бузівської громади, Жашківського району - с. Нагірна, с. Баштечки. У напруженій боротьбі команда с.Скибин виборола І місце.

ФУТЗАЛ. 10 лютого 2019 року команда Жашківської громади в рамках «Soccer.Biz.ua – ліги» з футзалу здобула перемогу 8:2 над командою «Центр Даху» (Криве Озеро).

ПАНКРАТІОН. Фінал кубка Києва з панкратіону серед чоловіків. Медведенко Володимир 2 місце в категорії 66 кг.

БОКС. 9-10 лютого в м.Умань пройшов кубок Умані з боксу. Жашківщани також взяли участь в цьому турнірі. Для нашої команди кубок Умані закінчився такими результатами: Бризіцький Олександр - 1 місце; Пономаренко Олександр - 2 місце; Парфенков Максим - 2 місце.

БОКС. З 1 по 7 лютого 2019 року в м. Харків проходив Чемпіонат України серед жінок-еліти, молоді, юніорок та дівчат. В чемпіонаті взяло участь 265 учасниць. В збірній Черкаської області виступали три вихованки Юрія Миколайовича Савви гуртка «Бокс» ДЮКФП.
Кузнєцова Софія виступала у віковій групі «Молодь до 64 кг», де посіла 5 місце серед учасниць, програвши в ¼ фінала діючій чемпіонці України минулого року.
Єсипенко Анастасія виступала у віковій групі «Юніорки до 60 кг». Поступившись досвідченій суперниці – призерці Всесвітнього Чемпіонату в Марокко у півфіналі, наша вихованка посіла 3 місце і стала бронзовою призеркою Чемпіоната.
Прокопенко Олександра виступала у віковій групі «Дівчата до 57 кг».
В ¼ фінала програла бій більш досвідченій суперниці, нашій землячці з м. Тальне та посіла 5 місце.

В липні 2019 року в м.Одеса відбудеться Кубок України з боксу, на якому наші дівчата хочуть покращити свої результати та стати на вищу сходинку п’єдесталу.

ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ, ПЕРЕМОЖЦІВ, КОМАНДИ, ЇХНІХ КЕРІВНИКІВ І КАПІТАНІВ ІЗ ДОСЯГНЕННЯМИ ТА ЗИЧИМО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!