Спорт на вихідних. Шахи. Волейбол. Футзал. Панкратіон. Дзюдо

Дата: 04.02.2019 10:05

Шахи. 2 лютого 2019 року в приміщенні Жашківської районної центральної бібліотеки відбулась відкрита Першість Жашківської громади з шахів. У змаганнях взяли участь 44 любителі з Жашківської громади, Жашківського району - с. Леміщиха, с. Житники, с.Червоний Кут, Бузівської громади, Соколівської громади, м. Тараща, м. Монастирище, м. Тальне, м. Рокитне, с.Синява.

І місце - Онопрієнко Григорій (м.Тараща), ІІ місце - Нагорний Володимир (м.Тараща), ІІІ місце - Цибулько Андрій (м.Тальне). Серед дівчаток І місце - Дробот Кіра (м.Жашків), ІІ місце - Завертана Анастасія (м. Жашків), серед юнаків І місце - Грабовий Максим (с. Червоний Кут), ІІ місце - Паламарчук Максим (м.Жашків), ІІІ місце - Гончарук Максим (м. Жашків). Призери й переможці були нагороджені медалями і цінними подарунками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради

Волейбол. 2 лютого в спортивній залі Тетерівської ЗЗСО відбувся відкритий турнір з волейболу серед чоловіків присвячений пам'яті Дзьоми Павла Петровича.  За перехідний кубок боролися команди Жашківської громади - м. Жашків, с. Скибин, Жашківського району - с. Тетерівка, с. Нагірна, с. Баштечки, с. Тинівка. І місце в цікавій напруженій боротьбі виборола команда м. Жашків, ІІ місце - с.Скибин, ІІІ місце -  с. Баштечки.

Футзал. 3 лютого 2019 року команда Жашківської громади в рамках «Soccer.Biz.ua – ліги» з футзалу поступилась 3:1 команді «Орлівка» (Теплицький район).

Панкратіон. Із 1 по 3 лютого 2019 року в м.Київ пройшов Відкритий Чемпіонат м. Києва з панкратіону серед дітей, молодших юнаків, юнаків та старших юнаків. Команда "Жашківські вовки " ДЮКФП (керівник –Москаленко Сергій Васильович) бралаучасть в цих змаганнях і виборола такі нагороди: Солонько Роман -1 місце, 38 кг (5А клас СПШ№1), Хрущов Артем- 1 місце, 46 кг (5б клас СПШ №1), Коберник Ярослав - 2 місце, 52 кг (8 кл. Скибинський ЗЗСО), Міщенко Олег - 1 місце, 53 кг (10кл СПШ№1), Солонько Дмитро - 2 місце, 63кг ( 11кл СПШ№1), Полотняк Олег- 1 місце, 63 кг ( 11кл ЗЗСО№3), Полотняк Олександр - 1 місце 69 кг ( 11 кл ЗЗСО№3) (Джерело: https://www.facebook.com/groups/326127491298053/)

Дзюдо. 2 лютого в м. Василькові пройшов відкритий Чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н.
Вихованці Володимира Миколайовича Русіна приймали участь у чемпіонаті. В запеклій боротьбі наша вихованка Прокопенко Тетяна (ЗЗСО№4) стала чемпіонкою Київської області, а Дем’янчук Марина (ЗЗСО №3) посіла почесне третє місце (Джерело: https://www.facebook.com/groups/326127491298053/)

ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ, ПЕРЕМОЖЦІВ, КОМАНДИ, ЇХНІХ КЕРІВНИКІВ І КАПІТАНІВ ІЗ ДОСЯГНЕННЯМИ ТА ЗИЧИМО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!