Прогноз погоди на 29 січня - 2 лютого

Дата: 28.01.2019 15:20

Зараз на Жашківщині утримується морозна зимня погода. Дерева стоять у паморозі як лісові красуні.
Але уже завтра до нашого краю стримано і поступово рухається тепла повітряна маса, пов’язана з Балтійським циклоном.

Найближча ніч ще очікується з невеликим морозом, але завтра вдень посилені південні вітри постачатимуть у наш край тепло та слабкі опади. Температура повітря підвищиться до 0º і дещо вище.
До середини тижня потепління продовжиться, його інтенсивність зросте до +4+6º, пройде невеликий дощ у супроводі серпанків та туманів, потім інтенсивність тепла зменшиться.
Тривала, хоч і неглибока, відлига у супроводі невеликого дощу та туманів викличе повільне танення снігу, запаси якого в області в 2-5 разів перевищують середні показники.
Тому на дорогах з’являться талі води та «снігова каша», що ускладнить рух транспорту і пішоходів.
Можливе сповзання снігу з дахів та падіння бурульок.
Прогноз на 30 січня. Хмарно. Невеликий дощ, вночі з мокрим снігом. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця.
Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 0-5º тепла.
На 31 січня. Хмарно. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний,
3-8 м/с. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень 0-5º тепла.
На 1-2 лютого. Без істотних опадів. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5º тепла.

(Інформацію надано метеостанцією Жашків)