Заходи з нагоди 75-ї річниці визволення Жашкова від німецько-фашистських загарбників (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 08.01.2019 12:13

Фото без опису4 січня покладанням квітів до Меморіалу Слави та урочистими заходами в Будинку дитячої та юнацької творчості жашківчани вшановували пам’ять загиблих визволителів, які ціною свого життя здобули мир та спокій на нашій землі.

46 солдат і офіцерів захоронено, імена 418 воїнів викарбовано на меморіальній стелі меморіалу. Понад 4 тисячі жашківчан загинуло у Другій світовій війні. Солдатський подвиг в роки Другої світової  в пам’яті поколінь буде жити вічно.

З нагоди 75-ї річниці визволення Жашкова від німецько-фашистських загарбників було організовано урочистості та концерт за участі педагогів та вихованців БДЮТ Жашівської міської ради, учасників художньої самодіяльності Жашківського міського будинку культури та народний аматорський хоровий колектив ветеранів праці "Ветеран" Жашківського РБК ім.П.Демуцького (кер.В.Дубик).