Прогноз погоди на 31 грудня - 3 січня

Дата: 29.12.2018 14:36

На Жашківщині домінують циклони, тому завтра до нашого краю продовжить надходити нестійке, помірно тепле повітря, яке зумовить вночі та вранці на фоні слабких морозів утворення туману, а також слабкої ожеледі, на дорогах ожеледиця.

Тумани супроводжуватимуться вночі невеликими опадами, вдень суттєвих опадів не очікується. Упродовж доби коливання температури повітря спостерігатиметься в межах 1..6º морозу.

31 грудня та 1 січня переважатиме хмарна з невеликими періодичними опадами погода та температурою повітря вночі 2-7°, вдень 0-5° морозу. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с, вдень 1 січня південно-західний, 7-12 м/с. Новорічна ніч завдяки сніговому покриву обіцяє бути казковою, проте 2 січня 2019 року на фоні незначного підвищення температури повітря очікується невелика порція мокрого снігу та дощу. Будьте обережні – на дорогах та тротуарах ожеледиця!

2 січня. Невеликий сніг, вдень з дощем. Температура вночі 1-6º морозу, вдень близько 0º.

3 січня. Невеликий сніг. Температура вночі 3-8º, вдень 1-6º морозу