Відкритий турнір Жашківської громади з боксу «Кубок Жашкова»

Дата: 29.12.2018 10:07

Фото без описуЗгідно календарного плану спортивно-масових заходів, в період  23 - 24 грудня, в спортивному залі ДНЗ «Жашківського АТПЛ», відбувся відкритий турнір Жашківської громади з боксу «Кубок Жашкова»  серед чоловіків, молоді та жінок усіх вікових категорій.

У змаганнях прийняли участь 73 боксери із 9 команд, м.Черкас, м.Жашкова, с.Охматова, м.Шполи, м.Умані, м.Києва, смт.Ставищ, м. Біла Церква, м. Бориспіль, Київської області.

Перед початком змагань з вітальним словом виступив голова Жашківської  ОТГ  І.А.Цибровський.

В напружених поєдинках титул чемпіонів за ваговими категоріями, завоювали: Репецький Олександр, Тимощенко Руслан, Ісаєнко Єдгар,  Медведенко Володимир,  Прокопенко Олександра, Савчук Марина, Єсипенко Анастасія, Тернесюк Аліна.

Загально-командне  I – місце, у відкритому турнірі «Кубок Жашкова», виборола збірна команда  Жашківської ОТГ, II – місце зайняла команда селища Ставище (Київської області), III – місце зайняла команда м. Умані.

Кращі боксери, та команди турніру були нагороджені кубками, та спеціальними кубками, «За техніко-тактичну майстерність», «За мужність та волю до перемоги», усі призери змагань нагороджені грамотами, та  медалями.