Представники громади привітали з днем народження сина загиблого учасника російсько-української війни (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 16.12.2018 10:49

Герої не вмирають, вони живуть у памяті вдячного народу. Не забуває про тих, хто пролив кров за наше мирне життя, і громада Жашківщини, проявляючи особливу турботу та увагу до сімей своїх захисників. Зокрема і до сім ї Олександра Бердеса- жашківчанина,учасника російсько-української війни, загиблого у 2015 році.

12 грудня молодшому сину  Олександра Бердеса- Ростиславу- виповнилося 10 років. І ппредставники громади вирішили, що ця подія не повинна залишитись поза увагою громадськості та організували приємний сюрприз для хлопчика. Отож за ініціативи ветеранів російсько-української війни Жашківщини, за підтримки міського голови Ігоря Цибровського та благодійного фонду «Нова Громада», за участі військового комісара жашківського районного військового комісаріату Валерія Коврика, Ростислава  привітали з першим ювілеєм просто під час шкільних занять.