Прогноз погоди на 1-5 грудня та штормове попередження

Дата: 01.12.2018 10:34

Фото без опису1 грудня в Черкасах та місцями по області очікується сильний сніг, на дорогах ожеледиця.

1 грудня 2018 р.

Хмарно. Сніг, місцями сильний. Місцями  хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вітер-східний, вночі 9-14, вдень 5-10 м/с. Температура вночі -5..-10º, вдень -2..-7º.

2-3 грудня Хмарно з проясненнями. Без опадів, лише 2 грудня вночі невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі -8..-13º, вдень 2 грудня 2-7º морозу, 3 грудня від 4º морозу до 1º тепла.

4-5 грудня Невеликі опади, переважно у вигляді дощу. Температура вночі від 4° морозу до 1º тепла, вдень +1+4º.

Орієнтовно на 6-10 грудня. Часом невеликий дощ та мокрий сніг, 7 та 8 грудня переважно без опадів. Температура вночі та вдень від 3° морозу до 3° тепла (вдень 9-10 грудня 0-5° тепла).