День вихователя та всіх дошкільних працівників (ФОТО)

Дата: 02.10.2018 16:19

27 вересня в Україні відзначали День вихователя та всіх дошкільних працівників. З нагоди свята було організовано зустріч директорів закладів дошкілля Жашківської ОТГ із міським головою Ігорем Цибровським та заступником міського голови Аллою Мельник.

Очільник громади подякував усім працівникам дитсадочків в особі керівників цих закладів – за особливу і відповідальну працю, присвячену вихованню підростаючого покоління, за відданість роботі та прагнення робити перебування дітей у дитсадках комфортним. До привітань міського голови приєдналася його заступник Алла Мельник, відмітивши роль затишку, який освітяни творять для дітей у дитсадках.

Цьогоріч у закладах дошкільної освіти було виконано низку ремонтних робіт. За це присутні на зустрічі керівники закладів дошкілля подякували представникам влади. Адже дитсадки давно потребували реконструкції і лише після об’єднання громад це стало можливим.

По завершенні зустрічі винуватицям свята було вручено солодкі презенти.