Прогноз погоди на 15-18 вересня

Дата: 14.09.2018 17:58

Фото без описуВплив Азорського антициклону зумовив повернення теплої погоди після похолодання, що відмічалося під час рясних дощів наприкінці вересня. Проте, початок вересня загалом видався дуже теплим. Жашківщина знаходиться у смузі підвищеного атмосферного тиску.

По південних та північних широтах рухаються циклони, які погрожують новою зміною погоди. Але поки що в нашому краї буде сухо і тепло. Нічна температура повітря прогнозується в межах 10-15º, денна 20-25º. У пониззях рельєфу, поблизу водних об’єктів можливо утворення нічних та ранкових туманів.
15-16 вересня. Мінлива хмарність. 15 вересня без істотних опадів, 16 вересня невеликий дощ, місцями гроза. Вітер північний та північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 12..17º, вдень 15 вересня 21..26º, 16 вересня 18..23º.
17-18 вересня. Без опадів. Температура вночі 8..13º, вдень 19..24º.