Толока на дитмайданчику

Дата: 19.07.2018 09:30

Фото без описуУ контексті покращення благоустрою влада Жашківської міської об’єднаної громади дбає і про доступність таких найбільш популярних серед дітей та молоді об’єктів, як дитячі, спортивні майданчики та вуличні тренажери.  Поява кожного нового дитячого майданчика – радість для малечі та батьків. Щоправда, на жаль, громадяни не завжди дбають такі комплекси. Тому міський голова Ігор Цибровський ініціював прибирання майданчиків жителями громади. Його ідею підтримала шкільна молодь. Так, очільник Жашківської ОТГ, головний інженер Жашківського ВУЖКГ та депутат Жашківської міської ради Віктор Корчак, юнаки і дівчата навели лад на одному з майданчиків у мікрорайоні Цукрозавод міста Жашків. Поки комунальники лагодили металеві конструкції, місцеві жителі та представники влади збирали сміття.

Ігор Цибровський – міський голова: «Я запропонував місцевим жителям навести лад на дитмайданчику. Шкода, що зібралося небагато людей. Тішить, що відгукнулися на мою ініціативу представники підростаючого покоління – значить, у нас свідома молодь. Судячи із того сміття, що ми тут збираємо – а це пляшки від спиртного, упаковки від цигарок і тому подібне – тут частіше відпочивають не дошкільнята, а цілком дорослі люди, котрі не лінуються і зігнути чи поламати гойдалку або гірку. А це ж усе бюджетні кошти, і ними потрібно розпоряджатися розумно. Мені важко зрозуміти, чому громадяни не  бережуть майно, виготовлене чи закуплене на їхні ж кошти. Сподіваюся, що громада до догляду за такими об’єктами підійде свідомо, такі толоки переростуть у справжній рух, а жителі ОТГ берегтимуть об’єкти благоустрою як справжні господарі».