Мовний табір та проект "Go camp" у Жашківській спеціалізованій школі №1 (відео та фото)

Дата: 03.07.2018 16:38

Вже не перший рік поспіль у Жашківській спеціалізованій школі №1 практикують мовні табори та вдруге беруть участь у проекті  "Go camp", за умовами якого до закладу приїздить волонтер з-за кордону, котрий допомагає школярам опанувати англійську мову.

Педагоги зауважують: дітям подобається невимушена атмосфера у таботі та навчання, яке більше орієнтоване на пізнання довколишнього світу та власних сил учнів. Англійська мова - це лише засіб на шдяху до самоствердження, нових відкриттів, емоцій та просто приємного дозвілля. Юні учасники мовного табору навіть не отримують зауваження, якщо допускають помилки. А вивчати англійську з іноземцем, котрий є носієм іноземної мови та культурних традицій іншої країни, - цікавіше.