Прогноз погоди на 4-7 липня

Дата: 03.07.2018 16:15

Фото без описуЛипень — зеніт літа, його екватор, маківка, вершина. На Русі ж більш правдоподібним і логічним є пояснення походження назви місяця ЛИПЕНЬ від староруського слова «ліпий», «ліпший», що означає гарний.

Погоду нового робочого тижня формуватиме прохолодне повітря із північних широт, тому середньодобові температури повітря очікуються на 2-5° нижче кліматичної норми. Температура повітря вночі 8..13°, вдень 20..25°. В кінці тижня завдяки сонячній енергії, температура повітря підвищиться на 3-6°, і буде відповідати нормі на цей час. Переважно сонячна, суха, помірно тепла погода, сприятиме проведенню жнив. 4-5 липня. Мінлива хмарність.  Без опадів.  Вітер західний,  5-10м/с.  Температура вночі 9..14º, вдень  21..26º.  6-7 липня. 6 липня без опадів, 7 липня місцями невеликий короткочасний дощ. Температура  вночі 13..18º, вдень 23..28º.