Сьома сесія VIII скликання (відеозвіт)

Дата: 25.06.2018 12:52

Фото без опису22 червня відбулася сесія Жашківської міської ради. Депутати затвердили програму роботи з обдарованими дітьми та молоддю Жашківської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки, внесли зміни до програм «Вчитель», «Піклування», «Здоров’я населення Жашківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», програм  економічного і соціального розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, Програми розвитку культури, молодіжної політики, спорту та туризму на 2018 рік.

Сесійно було виділено кошти на організацію благоустрою,  погашення різниці в тарифах по воді та водовідведенню за період  січень-березень 2018 року, поповнення матеріальної бази дошкільних установ тощо.