День Європи (с.Литвинівка)

Дата: 25.05.2018 11:32

Фото без описуВже традиційно в травні Україна відзначає День Європи. З цієї нагоди в  приміщенні Литвинівського будинку культури сільський бібліотекар Велічкіна Людмила Анатоліївна провела свято під назвою «Європейське майбутнє України в мріях дітей» за активної участі учнів Литвинівської школи.

Фото без описуСвято відкрила директор сільського будинку культури Якубчик Наталія Петрівна та побажала всім щоб збувалися всі задумані мрії та прагнення, бо Європа починається в серці українця,  та щоб:

Україна Соборна і вільна

З народами світу крокувала.

Україна величава і сильна

Шлях до Євросоюзу торувала.

Бо разом ? ми сила!

Вела святкову програму бібліотекар Велічкіна Л.А. Людмила Анатоліївна розповіла:

Фото без опису ? День Європи ? це офіційне свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу за рішенням Європейської Ради.  У 1985році на Міланському саміті лідери ЄС вирішили відзначати день проголошення Декларації Шумана як День Європи. Цей французький міністр закордонних справ закликав Францію, Німеччину, та інші європейські країни об*єднати їхні вугільну та сталеварну промисловості і змусити галузі, що працювали на війну, забезпечувати мир на європейському континенті. Це стало основою для створення Європейського Союзу.

Глядачі могли з доповіді дізнатися цікаві статистичні  дані про інституції, адміністративний устрій ЄС.

Учні 7- 8 класів Лазаревич Вікторія, Вініцька Тетяна, Якубчик Тетяна, Підгаєцька Вероніка, Станецька Яна, Чекман Владислав та ін.  в письмовій формі на аркушах паперу виклали свої роздуми про розвиток України як Європейської держави:

Фото без опису

Всі ці прості і всім зрозумілі роздуми стали основою виставки, яка тут же в залі сільського будинку культури і була представлена. А ще виставка була доповнена текстами із періодики.

Фото без опису    Фото без опису   Фото без опису                       Фото без опису

В другій частині свята всі присутні учні відтворювали народні національні  ігри європейців різних країн.

Фото без опису          Фото без опису