В ОРШАНЦІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

Дата: 22.05.2018 14:32

15 травня на плацу Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора І. Момота в с. Оршанець відбулося щорічне урочисте вручення обласної почесної відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни» 70 кращим учням-знавцям предмета «Захист Вітчизни».

На урочистостях були присутні голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, який є ініціатором заснування обласної почесної відзнаки, перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль, начальник Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора І. Момота, полковник Дмитро Коцеруба, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, воїни АТО, керівники місцевих органів управління освітою, учителі «Захисту Вітчизни». Нагородження Обласною почесною відзнакою „Відмінник Захисту Вітчизни" започатковано з 2015 року за ініціативою голови обласної державної адміністрації Ю. Ткаченка з метою підвищення престижу професії військовослужбовця. Відзнака вручається учням 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та учням І-ІІ курсів професійно-технічних закладів освіти, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета „Захист Вітчизни", за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання програмових нормативів на 12 балів. Відзнака вручена ученицям Жашківської спеціалізованої  школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Мантачці Юлії Анатоліївні та Паршук Валерії Анатоліївні. Ми щиро вітаємо дівчат з почесною нагородою і бажаємо подальших успіхів у військовій кар’єрі! А також вітаємо учителя Приймака Володимира Юрійовича за гідне військово-патріотичне виховання молоді!

(Методична служба відділу освіти Жашківської міської ради)