Екологічно-освітній проект "Компола"

Дата: 14.05.2018 14:31

Фото без опису

З 10 по 24 квітня 2018 року спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України проводився збір заявок від шкіл України для участі у екологічно-освітньому проекті "Компола".Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів заявила бажання стати учасниками даного проекту.  Серед 10 закладів освіти Черкаської області,  відібраних за результатами конкурсу є і наша Жашківська спеціалізована школа №1.

Ключовим критерієм при відборі шкіл-учасниць була мотивація, яку змогли продемонструвати в креативному завданні творчий колектив закладу, та відповідність технічним вимогам. Основна мета проекту — дати додатковий поштовх та ресурс українським закладам освіти для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.

У закладі до 1 вересня 2018 року встановлять компостери для переробки харчових відходів.

(Методична служба відділу освіти Жашківської міської ради)