Звітно-виборча   конференція Ліги старшокласників Черкащини

Бондаренко Д.В., учениця 9-А класу Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів, Президент учнівського самоврядування, член Ліги старшокласників Черкаської області  та куратор Гричина А.М.   представляли заклади освіти Жашківської міської ради на звітно-виборчій   конференції Ліги старшокласників Черкащини, яка відбулася 10 травня 2018 року в  актовій залі  комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». У роботі конференції взяли участь Віталій Неділя, екс-президент Ліги старшокласників, Піштова Юлія, президент обласної Ліги старшокласників, Юлія Василенко, член Національної дитячої ради при Уповноваженому Президента України з прав дитини Миколі Кулебі,    представники районних (міських) осередків Ліги старшокласників, методисти відділів освіти та позашкільних навчальних закладів.

(Методична служба відділу освіти Жашківської міської ради)