Бокс (відео)

Дата: 11.05.2018 10:30

Фото без опису

Фото без опису4 травня в ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей», відбувся III-й Відкритий турнір з боксу, на Кубок Народного депутата України Ничипоренка В.М., з нагоди 73-річниці Перемоги над нацизмом у Європі, та 73-річниці завершення світової війни.

У змаганнях взяли участь найкращі боксери Київської, Черкаської областей та команда Жашківського району.

Серед чемпіонів турніру слід відзначити боксерів жашківщини Левандовського Олександра, Хімченка Станіслава,  Грубого Дениса, Смілянець Владислава,  Черняховського Іллю, Репецького Олександра, Мамочку Володимира, Харченка Ігора, Єсипенко Анастасію (м. Жашків), Пловайко Івана, Вікула Рустама, Дзюбу Сергія (с. Охматів), Дзьому Віталія (с. Бузівка).      Фото без опису

Усі призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Кубком «За мужність та волю до перемоги!», нагороджено Михайлова Станіслава    (м. Тальне), Кубком «Кращий боксер турніру!» нагороджено Мамочку Володимира (учня ДНЗ «Жашківський АТПЛ»).

Кубок за перше загальнокомандне  місце, завоювали команда боксерів Жашківського Спортклубу «Альянс», друге місце зайняли команда боксерів                 смт. Ставище Київської області, третє місце у команди м. Тальне.

5-6 травня, в с. Білогородка Київської області, відбувся Всеукраїнський турнір з боксу памяті учасника бойових дій в АТО, Олександра Саєнка.

Фото без описуВ змаганнях взяли участь 140 учасників із м. Києва, Київської, Чернігівської, Житомирської, Івано-Франківської, Херсонської областей, та команда боксерів Жашківського Спортивного клубу «Альянс», під керівництвом тренера Самар І.Д.

Усі наші боксери пробились до фіналу, і в результаті напружених двобоїв Халупка Роман, завоював II- місце та «срібну» медаль, Пловайко Іван, Дзьома Віталій, Ісаєнко Єдгар, та Савчук Марина, стали чемпіонами турніру, завоювавши  I – місця, та «золоті» медалі.