Прогноз погоди на 8 - 11 травня

Дата: 08.05.2018 10:37

Більше тижня на Жашківщині утримувалася суха та спекотна погода.Погоду нашого краю в найближчі три дні формуватиме циклон над Чорним морем.

8 та 10 травня під впливом його малоактивних атмосферних фронтів пройдуть короткочасні дощі, місцями очікуються грози, можливий град. 11 травня – без опадів. В цей період утримається помірно-тепла погода. Температура вночі очікується в межах +10+15º, вдень +21+26º.
Нестійкий характер погоди з коливаннями атмосферного тиску і вологості повітря може негативно позначатися на самопочутті людей, знижувати увагу водіїв.
В екосистемах області утримується надзвичайний (5 клас) пожежної небезпеки, тому нагадуємо про правила поведінки під час відпочинку на природі.

Штормове попередження небезпечного явища: 8 травня місцями очікуються грози, град, пориви вітру 15-20 м/с.