Захищене і здорове покоління

Дата: 07.05.2018 10:58

Фото без описуТрадиційно в останні квітневі дні в закладах освіти Жашківської міської ради  відбулася низка заходів у рамках відзначення  Всесвітнього дня охорони праці.

Тож і цьогоріч з 23 по 27 квітня відповідно до плану в закладах освіти пройшов Тиждень охорони праці за участю працівників і учнів/вихованців під гаслом: "Захищене і здорове покоління".

Задля збереження  життя та здоров’я учасників освітнього процесу  були проведені класні години, бесіди, позапланові інструктажі щодо організації безпечних умов на уроках, випуски стінгазет, виставки малюнків.

Методична служба відділу освіти Жашківської міської ради