Жашківські гармоністи стали переможцями Міжнародного конкурсу " Квітуча Україна"

Лауреат  Всеукраїнського конкурсу "Гармонь UA. Folk Fest "с.Чаусове-2, Миколаївської області (2017р.);
лауреат Міжнародного конкурсу "AccoPremium 2017 "м.Речиця, Білорусь (2017р.), лауреат Міжнародного конкурсу " Україна єднає світ ", м.Київ (2018 р.) – це скупий перелік популярних конкурсів,  в яких з незмінним успіхом брав участь дитячий ансамбль гармоністів та його учасники солісти-виконавці.

Ансамбль  має особливий колорит звучання   і сценічний образ,  вражає зал   потужною енергетикою. І ось щойно  став  Володарем Гран-Прі  Міжнародного конкурсу " Квітуча Україна", м.Київ, а його учасники Маловічко Ярослав, Дрозденко Олександр, Врочинський Павлота дует-шоу І.Сухий –П.Врочинський зайняли 1-ші місця у своїй категорії.