Прогноз погоди на 3-10 травня

Дата: 02.05.2018 21:51

Фото без опису

Квітень 2018 року виявився аномально-теплим та посушливим. За 69 років спостережень такий теплий місяць квітень спостерігається лише вшосте (після 1950, 1975, 2000, 2012 та 2016 років). А таке поєднання тепла і посухи спостерігається лише вчетверте.
У перші 5 днів травня пануватиме справжнє літо. Тобто середній температурний фон буде у межах +17+20º, максимальні температури повітря вдень підвищуватимуться до +26..28º, ночі теж будуть по-літньому теплі +11..16º. З 6 по 10 травня на погоду буде впливати прохолодна тилова частина циклону з північного сходу. Температурний фон значно знизиться: денні температури повітря очікуються в межах +15..20º, а нічні +3..8º. В цей період існує вірогідність локальних гроз та короткочасних дощів. Погода початку травня сприятиме продовженню весняної сівби, зростанню показника пожежної небезпеки.

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

2-3 травня переважатиме  високий (4 класу), 4-5 травня надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.