Жашківська міська рада
Офіційний сайт

Нарада керівників закладів освіти Жашківської міської ОТГ

12 квітня у БДЮТ під керівництвом начальника відділу освіти Жашківської міської ради Валентини Савицької пройшла нарада керівників закладів освіти ОТГ за участю міського голови Ігоря Цибровського та депутата Черкаської обласної ради Віктора Вусика.  

В ході зібрання освітяни обговорювали результати атестації педагогічних працівників закладів освіти Жашківської міської ради, організацію харчування в освітніх закладах, дотримання учасниками освітнього процесу ЗДО вимог санітарного  регламенту тощо.

Віктор Вусик звернув увагу на закупівлю товарів і послуг для мережі закладів освіти, зауваживши, що потрібно вести кращий моніторинг співвідношення ціни і якості. Також звернути увагу на стан харчоблоків та вбиралень шкіл і дитсадків.

Міський голова наголосив на необхідності раціонального використання енергоресурсів. А цьому перешкоджає відсутність лічильників у закладах освіти, відсутність моніторингу енерговикористання. Наголосив на дотриманні норм протипожежної безпеки. Обговорював  Ігор Андрійович з освітянами також і ймовірність довозу учнів із шкіл, які, передбачається, цьогоріч оптимізуються райдержадміністрацією, - до закладів освіти ОТГ.

Наостанок міський голова побажав, аби подібні наради проходили так само продуктивно, у відкритому спілкуванні, із планами конкретних дій, спрямованих на покращення умов учасників освітнього процесу.

               

               

                 

 

 

 « повернутися до списку новин