Фестиваль "Мистецький дивокрай Жашківської громади -2018"

Дата: 09.04.2018 19:02

4 квітня  2018 року учні шкіл Жашківської громади та БДЮТ стали учасниками ІІ міського фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Жашківської громади – 2018».

Метою фестивалю є виховання національної свідомості підростаючого покоління засобами мистецтва, розвиток і виявлення творчого потенціалу обдарованої молоді в умовах відродження національної культури та народних традицій, підвищення рівня виконавської майстерності колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців.

Цьогоріч на фестивалі були представлені 34 номери художньої самодіяльності у номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Фольклор», «Театральне мистецтво».  До участі в наступному (обласному) етапі конкурсу журі відібрало 15 номерів.

Сценічною культурою, естетикою зовнішнього вигляду  вирізнялись номери Будинку дитячої та юнацької творчості (Д. Дацюк, К.  Петросян – солістки вокального гуртка «BellCanto», кер. Я. Якобчук, танець «Павучки», «Чотири стихії», «У полоні темряви» хореографічний колектив «Едем»  кер. В. Бакуменко, хореографічна композиція «Чому ми», «Єврейські вечорниці» танцювального колективу «Креатив» - кер. Б. Компан,  вихованці гуртка «Лідер» декламували вірші та підготували сценку під керівництвом  Л. Чеботар), Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 (українська народна пісня у виконанні Вербівської К., кер. Л. Присяжнюк, декламували  вірші В. Білозір, Л. Карина, Є. Швець - кер. Т. Кравченко), Скибинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (пісня у виконанні О. Кирилюк, кер. Г. Грабовська), Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. І.М. Ляшенка (пісня у виконанні С. Малюх, кер. Л. Лясківська),  Литвинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів (пісня у виконанні Т. Якубчик, кер. О. Величко)

Усі учасники заходу намагалися якнайкраще представити свій навчальний заклад, показати власні таланти та високий рівень виконавської майстерності. Діти чудово співали, танцювали, декламували вірші, показали акторську майстерність. Методист відділу освіти Жашкіської міської ради Іванько Ганна Василівна та керівники навчальних закладів дякували учням, батькам, педагогічним працівникам за клопітку роботу підготовку, активну участь у фестивалі, внесок у культурне життя громади.

Найкращі номери будуть направлені для участі у обласному турі фестивалю «Мистецький дивокрай Черкащини».

Ганна Василівна подякувала директору Будинку дитячої та юнацької творчості Петренко Лілії Анатоліївні, за надану можливість взяти участь у фестивалі-конкурсі, за те, що вони не залишилися осторонь дитячих інтересів, за тісну співпрацю та розуміння.

Тож зичимо учням та вчителям   успіхів і подальших творчих звершень!

(Інформацію надано відділом освіти Жашківської міської ради)