Жашківська міська рада оголошує місячник благоустрою

Дата: 07.04.2018 22:48

Фото без описуЖашківська міська рада оголошує місячник благоустрою. Передбачається, що прибирання в населених пунктах ОТГ триватимуть із 3 по 30 квітня. Акція проходитиме під гаслом «Жашківщина  - рідний край, чистий край». До благоустрою закликають долучатися і працівників підприємств, держустанов тощо. А також – колективи навчальних закладів – з метою національно-патріотичного виховання, адже саме свідомим бажанням наводити лад у місці, де живеш, теж проявляється патріотизм.

Долучайтеся до толоки і ви. До цього спонукає і законодавство. Зокрема Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти, порядку в місті Жашків, затверджені рішенням Жашківської міської ради від 9 вересня 2014 року №39-4/VI та Закон України «Про благоустрій населених пунктів».