Участь у ХІ Міжнародному конкурсі з українознавства

Дата: 06.04.2018 20:07

Протягом 29-31 березня 2018 року  в м. Києві  на базі Науково-дослідного інституту українознавства Національно еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України проходив ІІ заключний етап ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Жашківську об’єднану територіальну громаду представляла учениця 9 класу Литвинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Жашківської міської ради  Парфенюк Марія. Учениця успішно презентувала та у процесі активної дискусії захистила результати наукової роботи  «Національний стиль та концепція розвитку українського мистецтва в неоціненній спадщині бойчукістів» (науковий керівник - учитель історії та правознавства Литвинівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Жашківської міської ради Іванько Ганна Василівна), виконала письмову конкурсну роботу, тестові завдання. Науковий керівник відвідала круглі столи для педагогів «Усна історія в українознавчих дослідженнях» та ін.

(Інформацію надано відділом освіти Жашківської міської ради)