Жашківська міська рада
Офіційний сайт

У Жашкові зустрічалися з потенційним інвестором

              

Тема ймовірного будівництва сонячної електростанції у Жашкові знайшла своє продовження. Днями депутати Жашківської міської ради зустрічалися із представниками фірми «Укрземгеобуд». Вона співпрацює із китайською компанією, що реалізовує по Україні масштабні проекти, будуючи вітрові та сонячні електростанції.

Депутати цікавилися проектами згаданих інвесторів, обговорили умови їх співпраці з міською радою. А також – обдумали, які землі на території Жашкова можна використати для поповнення місцевого бюджету. Зокрема, йшла мова не тільки про відстійники цукрового заводу, а й власне територію колишньої цукроварні, де наразі пустка, та кагатні поля. Навіть такі площі, що потребують рекультивації і благоустрою, можуть бути інвестиційно привабливими, придатними для альтернативної енергетики, та можуть приносити додаткові надходження до міської казни.

Представники згаданої компанії запевняють, що проект буде реалізовано та введено в експлуатацію до кінця 2019-го року. Депутатами розглядається ймовірність співпраці із компанією «Укрземгеобуд». Але цьому передуватимуть ще передпроектні роботи, громадські обговорення тощо.

 « повернутися до списку новин