Жашків посів друге місце в обласному конкурсі

У березні 2016 року для поліпшення благоустрою населених пунктів і забезпечення громадського порядку за ініціативи облдержадміністрації та за підтримки обласної ради було започатковано щорічний обласний конкурс з благоустрою населених пунктів Черкащини «Територія комфорту».

Відповідно до затвердженого Положення, у конкурсі можуть брати участь всі населені пункти області, а переможців визначають у трьох категоріях: I категорія- це міста обласного значення, II - міста, а III- селища міського типу і села.

Минулого року участь у змаганні взяла і Жашківська міська рада, надавши інформацію про проведені в 2017 році роботи з ремонту й будівництва доріг та тротуарів, освітлення вулиць, очищення свердловин, встановлення світлодіодних об’єктів та камер відеоспостереження, санітарну чистку насаджень та озеленення, підтримку ОСББ, реконструкцію багатофункціонального майданчика з поліуретановим покриттям, встановлення павільйонів на зупинках громадського транспорту та дитячих майданчиків, благоустрій кладовищ, будівництво громадських вбиралень, поповнення автопарту Жашківського ВУЖКГ тощо.

Нещодавно обласною конкурсною комісією було підведено підсумки, згідно з якими Жашків в відповідній категорії виборов друге місце. Преміальний фонд за перемогу - 15 тисяч гривень, які мають бути використані на розвиток комунального господарства та благоустрій.

До вашої уваги – відеоролик та фотоматеріали,  якими Жашківська міська рада презентувала наше місто на конкурсі.