Жашківська міська рада
Офіційний сайт

Впровадження Державного стандарту початкової освіти  

Відповідно плану роботи відділу освіти Жашківської міської ради  на базі СПШ №1 з 27 по 29 березня проведено тренінг для вчителів початкових класів ОТГ та району, які вже наступного року навчатимуть учнів 1 класів за програмою Нової української школи, про співпрацю, взаєморозуміння учителя і учня,  знання і вміння застосовувати їх у житті дітьми, критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними.

Тренер Браславець Н.В. зосередила увагу на Новій моделі навчальної програми, на принципах Державного стандарту, «педагогіці партнерства», а психолог Мазур М.В. презентував роботу з дітьми з особливими освітніми потребами та питання соціальної інклюзії. Належну організаційну допомогу надавали методист відділу освіти міської ради Слободяник Я.Ю. та заступник директора з початкових класів СПШ №1 Дуб О.П.

Також, очний курс другої настановчої сесії, як один із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів, дозволив учасникам тренінгу ознайомитися з теоретичними засадами Нової української школи, отримати практичні навички управління класом, познайомитися з методиками компетентнісного та інтегрованого навчання, опановуючи сучасні практики, навчалися організовувати освітнє середовище на принципах «педагогіки партнерства».« повернутися до списку новин