Свято весни, краси і жінки

29 березня у Будинку дитячої та юнацької творчості відділу освіти Жашківської міської ради відбувся захід під назвою «Весняний калейдоскоп». Гуртківцями закладу було представлено виставку картин і рукотворів, присвячених переважно весняній тематиці.

Весняним настроєм та нестримним креативом педагогів і вихованців БДЮТ була насичена кожна хвилина свята: аудиторії були представлені яскраві хореографічні постановки та вокальні номери, які вже встигли завоювати серця журі не одного конкурсу і фестивалю. Розчулило присутніх у залі і театралізоване дійство – гуртківці, як завжди, вражали не просто акторською майстерністю, а й своєю дитячою безпосередністю.

Варто зауважити, колектив БДЮТ завжди на високому рівні презентує кожен захід, а відтак – і свою роботу з вихованцями. Підтвердженням цьому є численні перемоги гуртківців на змаганнях, і головне -  бажання дітей проводити тут дозвілля, розвиваючись творчо, з користю для здорпов’я та проявляючи усю багатогранність своїх талантів.