Сезон ремонту доріг стартував

Із приходом тепла активізувалися роботи з благоустрою в Жашківській ОТГ. Зокрема, у місті проводиться поточний ямковий ремонт, який розпочато з центральної вулиці. Поліпшення дорожнього покриття виконується силами Жашківського управління житлово-комунального господарства.

Старт сезону ремонту доріг прокоментував міський голова Ігор Цибровський: «Прийшла весна, сніг розтанув, і як у кожного господаря в дворі – так і в нас у місті – дуже багато роботи з благоустрою. Та як би ми не робили капітальні ремонти доріг, все ж вони з часом руйнуються. Дається взнаки велике навантаження. Особливо – на центральні дороги, де й автомобілі вкрадаються великовагові, незважаючи на дорожні обмежуючі знаки, які забороняють проїзд таких авто. І, як наслідок, - асфальтобетонне покриття пошкоджується.

По вулиці Захисників України укладалося асфальтобетонне покриття чотири роки тому. Тут уже де-інде з’являються ямки, тріщини, в які забігає вода, і відповідно дорога руйнується. От ми уже бачимо – є ями, які досягають 1м2, якщо ми їх вчасно не відремонтуєм – вони стануть ще більші.

Ось наразі ми проводимо поточний ямковий ремонт так званим холодним асфальтом. Цю суміш ми розігріваємо, закриваємо пошкоджене місце, ущільнюємо. Передбачається, відремонтована ділянка дороги прослужить певний час – принаймні до тієї пори, коли дочекаємося якісних сприятливих погодніх умов для більш ефективного поточного ремонту гарячими сумішами.

Асфальт ще вологий, у ями збігається вода. Доводиться пошкоджені ділянки розігрівати газовим пальником, щоб вода випарувалася. Думаю, протягом тижня найбільш аварійні місця ми відремонтуємо. І будемо чекати погоди для запланованих ремонтних робіт. Кошти в нас на це передбачені – близько півтора мільйона гривень».