Колектив аматорів сцени з Марійки переміг у районному етапі конкурсу художньої самодіяльності

17 березня пройшов щорічний конкурс-огляд аматорської народної творчості ТОВ «КИЩЕНЦІ» між будинками культури тих населених пунктів Жашківського району, де підприємство господарює.

Такий фестиваль проводиться уже четвертий рік поспіль. Цьогоріч за звання кращих у Жашківському районі та право виступити у міжрайонному фінальному етапі фестивалю боролися художні колективи сіл Марійка, Нова Гребля, Павлівка, Хижня, Безпечна, Червоний кут та господарі заходу – тинівчани.

Перше місце у творчому змаганні посів колектив Марійківського будинку культури, котрий невдовзі братиме участь і в фінальному етапі змагань. Тож тримаймо кулаки за наших конкурсантів!