Позачергова сесія

Дата: 26.02.2018 14:56
Кількість переглядів: 91

У п’ятницю, 23 лютого, депутати збиралися на позачергову сесію Жашківської міської ради, аби нагально вирішити питання заборгованості за енергоносії, спожиті закладами освіти Жашківської міської об’єднаної громади.

Ситуація із заборгованістю склалася у зв’язку з тим, що процедура передачі закладів до новоствореної громади довготривала. По суті, установи Жашківською районною радою Жашківській міськраді передано ще з 1 січня 2018 року, а приміщення – ще ні. Тому міська рада досі не є балансоутримувачем згаданих об’ктів. Така колізія ускладнює господарську діяльність.

Після вивчення питання міською радою, запропонувано вихід: надати субвенцію районному бюджету у розмірі заборгованості (88 509 грн. за спожиту електроенергію, 140 764 грн. – газ), а вже балансоутримувач сплатить за надані послуги.

Депутати одноголосно проголосували за внесення змін до програми поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти на  2017 - 2018 роки, та до рішення про зміни до бюджету на 2018 рік, аби не допустити зриву навчального процесу.