Жашківська міська рада
Офіційний сайт

Масляна в Скибині

«Масляна в Скибині» - під такою назвою 18 лютого пройшли народні гуляння в одному із сіл Жашківської міської об’єднаної громади. Подібне свято проводиться тут другий рік поспіль.

Як зауважує директор місцевого будинку культури,  що громада села стала більш активною, вдається все більше сельчан залучати до художньої самодіяльності. Власне, самодіяльні колективи  (дитячий ансамбль «Домісолька»,  жіночий ансамбль «Терниця», духовий оркестр) та  солісти презентували цього дня концертні номери.

Для гостей заходу були підготовлені пригощання – млинці та пироги. Не обійшлося і без конкурсів, які вже стали традиційними для подібних масових заходів. Жителі Скибина позиціонують себе як азартних  любителів спорту, котрі за перемогу борються до останнього. Тому організатори свята підготували спортивні конкурси, в яких місцева молодь брала активну участь.

Організувати святкування вдалося за підтримки місцевої підприємиці, депутата попереднього скликання Скибинської сільської ради Оксани Васькевич.

                  (Фото святкування можете переглянути в альбомі "Масляна в Скибині" в розділі "Фотогалерея")« повернутися до списку новин