П’ять турнірів, сім перемог, безліч позитивних емоцій

Дата: 16.03.2018 10:15

Фото без описуЛюбителі спорту Жашківської об’єданної громади – активні учасники змагань, котрі регулярно підтверджують статус переможців.

10 березня в с. Соколівка пройшли турніри з волейболу, шахів, настільного тенісу. Команди Жашківської громади прийняли активну участь у змаганнях. Команда жінок виборола І місце з волейболу, Сергій Ліщук, Коваль Олександр посіли І і ІІ місце з настільного тенісу, Дробот Сергій став бронзовим призером з шахів, ІІ місце здобув Сергій Нагорний.

Фото без опису

Фото без описуЦього ж дня в с. Бужанка Лисянського району відбувся волейбольний турнір присвячений дворазовій дефлімпійській чемпіонці з пляжного волейболу Олені Онокало. Команда Жашківської громади виборола ІІ місце в турнірі серед чоловіків.

Фото без опису

А 11 березня в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбувся відкритий турнір Жашківської громади з волейболу серед жінок присвячений Міжнародному Дню 8 березня за участю команд з м. Жашків, с. Скибин, с.Соколівка, с.Бужанка. Перше місце здобули гості турніру – команда Бужанки, ІІ місце – Соколівка, ІІІ місце – господарі змагань – м.Жашків.