Презентовано нову книгу - "Багалія" - авторки роману "Жашківські равлики" Юлії Матту

10 березня, в рамках заходів до 8 Березня, відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради проведено презентацію книги Юлії Матту «Багалія». Зустріч відбулася у читальній залі Жашківської центральної районної бібліотеки.

Ім’я Юлії Матту в літературі з’явилося минулого року, коли вийшла у світ перша книга авторки «Жашківські равлики». Назва привернула увагу жашківчан, зокрема і тих, хто зараз живе за кордоном. Наші земляки просили надіслати цю книгу до літературної студії Монреалю, в штат Техас, до Білорусі, Італії.  Презентація  згаданого видання проходила в березні 2017-го. І ось минуло не так багато часу – лише рік –  і жашківчани вже вітають Юлію із виходом в світ другої книги – під назвою “Багалія”.

В ході зустрічі авторка розповіла про те, як народилася ідея створення книги, її назви, про прототипів героїв. А також – про роботу в бібліотеці та благодійному фонді «Бригантина», де викладає англійську для дітей з особливими потребами із Луганщини.

«Багалія» вже встигла знайти своїх читачів, і окремі із них  залюбки цитували улюблені фрагменти книги під час заходу, ставили питання авторці, презентували подарунки. Юлія теж завітала не з порожніми руками: письменниця привезла книги англійською мовою для юних жашківчан.

Презентація книги проходила в позитивній атмосфері невимушеного  спілкування з авторкою. Особливе звучання захід отримав завдяки музичним і вокальним номерам, підготовленим педагогами та вихованцями Жашківської дитячої музичної школи. На згадку про Жашків і теплу зустріч керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Жашківської міської ради Олена Тернавська від імені міського голови та громади вручила Юлії сувенірну плакетку із символікою міста, а колектив  відділу культури, молодіжної політики і спорту Жашківської міськради підготував у дарунок авторці рукотвори.

Завершилася зустріч частуваннями. З нагоди презентації гостя замовила авторське печиво та інші солодощі.