Оголошення та звернення

Проводжаємо зиму та зустрічаємо весну!

4 березня о 12:00 на Соборній площі міста відбудеться тематичний благодійний захід на підтримку української армії.   У програмі передбачено: - розважально-патріотичний концерт за участі вокальних і хореографічних колективів громади; - благодійний ярмарок; - демонстративне спалювання всім відомого уособлення агресії.

09:08 03.03.2023

Зустрічаємо гостей! (ВІДЕО)

25 лютого  о 15:00 в актовій залі КЗ «Мистецька школа» відбудеться 🇺🇦благодійний концерт  на підтримку ЗСУ «Україна переможе»,  за участю заслуженого артиста України Ігоря Осипенка, Василя Горбуненка, Володимира Бабенка та гурту «Desire band».

12:58 21.02.2023

Оголошення про продаж нежитлової будівлі

Управління реалізації повноважень у Черкаській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській області через електронну торгову систему ProZorro. Продажі проводить продаж об’єкта державної власності – нежитлової будівлі (будівлі ветдільниці з прибудовою) – А площею 78,6 кв. м; нежитлової будівлі (автогаражу) – Б площею 48,3 кв. м (Черкаська обл., Уманський (Жашківський) р-н, с. Житники, вул. Польова, 9), що обліковується на балансі Жашківської районної державної лікарні ветеринарної медицини (код за ЄДРПОУ 00709276), шляхом продажу на аукціоні без умов.

14:26 16.02.2023

ЗАПРОШУЄМО!

В чому наша суперсила? Ми – українці!

16:50 10.02.2023

Давайте разом проведемо в останню путь Героя-земляка!

Знову в Жашківську громаду надійшла трагічна звістка… Із сумом повідомляємо, що 10.02.2023 р. відбудеться прощання з захисником України – черкащанином Піскуном Олександром Андрійовичом, останній спочинок якого буде на батьківській землі в с. Тихий Хутір.

17:30 09.02.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ

Детальний план території земельної ділянки площею 4,9386 га, кадастровий номер 7120910100:02:002:0728, розташованої за адресою м. Жашків вул.Малозаводська, 8, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

14:27 03.02.2023