Оголошення та звернення

Увага  !  Громадське обговорення!

Дата створення: 15:48 06.11.2018

За  поданням виконавчого  комітету Жашківської міської   ради  оголошується  громадське  обговорення  детального  плану  земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по  вулиці Лікарняній  в  місті  Жашків Черкаської області , яким  передбачається:

Про обслуговування обладнання зрідженого газу

Дата створення: 08:47 02.11.2018

Звертаємо Вашу увагу, що останнім часом склалась негативна ситуація щодо використання населенням побутових газових балонів, які заправляються у неспеціалізованих організаціях, що займаються роздрібною торгівлею газом. Так через недосконалість законодавства та задля економії, у жителів не газифікованих районів, як і у інших жителів, виникає потреба заправляти балони на автозаправних станціях, де реалізовується газ для автомобілів чи, навіть, з цистерн. На території України, в тому числі і в Черкаській області, спостерігається тривожна тенденція до збільшення аварій у житлових будинках та об’єктах підприємницької діяльності, пов’язаних із неналежним використанням побутових газових балонів, які є джерелом підвищеної небезпеки.

Увага! Громадське обговорення!

Дата створення: 16:38 17.10.2018

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проектів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.

Увага! Громадське обговорення!

Дата створення: 16:36 17.10.2018

Імунізація диких тварих проти сказу

Дата створення: 07:03 08.10.2018

Жашківське РУ ГУ Держпродспоживслужби  в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території області та відповідно до розпорядження Головного Державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні»  у жовтні 2018 року  по Черкаській області  розпочнеться планова пероральна імунізація диких та бродячих  м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно з 6-8 жовтня, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

Відбудуться зустрічі із Валентином Ничипоренком

Дата створення: 17:52 05.10.2018

В рамках традиційного щорічного "Туру лідера", відбудуться зустрічі народного депутата України Валентина Ничипоренка із виборцями округу. Зокрема, 10 жовтня о 12:30 така зустріч проходитиме в сільському будинку культури с.Скибин, та о 15:00 – в РБК м.Жашків. Взяти учатсть у безпосередньому спілкуванні з депутатом Верховної Ради запрошуються усі бажаючі.

Графік вивезення твердих побутових відходів змінено!

Дата створення: 17:42 05.10.2018

Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства повідомляє: в осінньо-зимовий період, із 1 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року, графік вивозу твердих побутових відходів в Жашківській ОТГ буде зміщено на одну годину. тобто послуги будуть надаватися із 7:00 ранку.

Увага  !  Громадське обговорення!

Дата створення: 00:59 02.10.2018

За  поданням виконавчого  комітету Жашківської міської   ради  оголошується  громадське  обговорення  детального  плану  території  по  вулиці  Залізнична,1   в  місті  Жашків Черкаської області ,яким  передбачається: