Оголошення та звернення

Акція "Побачити осінь"

Дата створення: 16:40 18.09.2018

22 вересня 2018 року з 9:00 в приміщенні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району» в Жашкові відбудеться акція з нагоди Дня людей похилого віку «Побачити осінь» - це професійні медичні огляди з безкоштовною видачею окулярів за призначенням лікаря. Захід проходитиме завдяки співпраці Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини», громадської організації «ВО «Активне довголіття» та підтримки Міністерства соціальної політики України». Запрошуються всі бажаючі.

Дата створення: 14:43 28.08.2018

Оголошується конкурс на визначення підрядчика  по виконанню ремонтних робіт  по  об’єкту Капітальний ремонт тротуару по вул..Соборна  в м.Жашків Черкаської області. Перелік документів:

Дата створення: 14:43 28.08.2018

Оголошується конкурс на визначення підрядчика  по виконанню ремонтних робіт  по  об’єкту Капітальний ремонт тротуару по вул..Перемоги -Вокзальна  в м.Жашків Черкаської області. Перелік документів:

Дата створення: 14:41 28.08.2018

Оголошується конкурс на визначення підрядчика  по виконанню ремонтних робіт  по  об’єкту Капітальний ремонт водопровідної мережі  по вул..Соборна,Благовісна,Захисників України,Вокзальна в м.Жашків Черкаської області. Перелік документів:

Дата створення: 18:12 16.08.2018

Жашківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу

План заходів на 23 та 24 серпня

Дата створення: 09:13 15.08.2018

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

Дата створення: 09:47 10.08.2018

«Всеукраїнський рух «Сила права»» – незалежна правозахисна громадська організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України.

Увага! Конкурс з визначення виконавця земельних торгів

Дата створення: 13:15 07.08.2018

Конкурсна комісія з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів, з метою проведення процедури продажу права оренди земельної ділянки, шляхом проведення земельних торгів, оголошує конкурс з визначення виконавця земельних торгів. Місце розташування земельноъ дылянки: вул. Залізнична, м. Жашків, Черкаської області.