Оголошення та звернення

Оголошення. Сесія

25 вересня 2019 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 18 чергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

12:32 19.09.2019

Увага! Конкурс!

Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства  оголошує  конкурс на виконання робіт по об’єкту: « Капітальний ремонт системи опалення приміщення готелю по вул.Соборна,50 в м.Жашків Черкаської області»   зі слідуючим переліком документів:»

08:25 13.09.2019

Скликання 17 позачергової сесії Жашківської міської ради

11 вересня 2019 року о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться 17 позачергова сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

11:09 09.09.2019

Увага! Конкурс!

Інформація про проведення  конкурсу з визначення виконавця послуг з виготовлення технічної документації з  нормативної грошової оцінки земель села Марійка Жашківського району Черкаської області

16:02 28.08.2019

Увага! Конкурс!

«Інформація про проведення  конкурсу з визначення виконавця послуг з виготовлення технічної документації з  нормативної грошової оцінки земель села Вільшанка Жашківського району Черкаської області

15:58 28.08.2019

Увага!  Громадське обговорення!

За поданням Жашківської міської ради оголошується громадське обговорення змін до детального плану території земельної ділянки для розміщення  спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Соборній, 36 в м. Жашкові Черкаської області.

09:33 23.08.2019