A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська міська рада
Черкаська область, Жашківський район

Інформація

Жашківське відділення  Управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області  доводить  до  відома роботодавців.

Навчання  з охорони праці – обов’язок кожного роботодавця.

   На кожному підприємстві, в установі та організації (як приватної, так і державної чи комунальної форм власності) повинні проводитися навчання та перевірка знань з питань охорони праці.  На підприємствах на основі Типового положення про порядок проведення навчання й перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) (далі – Типове положення), з урахуванням специфіки виробництва та вимог нормативно-правових актів з охорони праці, розробляються і затверджуються відповідні положення про навчання з питань охорони праці, а також формуються плани-графіки виконання цієї роботи. Відповідальність за організацію навчання й перевірку знань з питань охорони праці покладається на керівника. Контроль за навчанням і періодичністю перевірки знань із цих питань здійснює служба охорони праці підприємства.

(читати далі...)

 

Звіт міського голови Ігоря Цибровського за 2018 рік

У результаті утворення Жашківської міської об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли села Вільшанка, Марійка, Литвинівка, Скибин та місто Жашків, чисельність населення станом на 01.01.2018 становила 17019 мешканців, загальна площа ОТГ – 151,09 кв.км.

В процесі об’єднання відбулося реорганізація сільських рад шляхом приєднання їх до Жашківської міської ради. Наразі єдиним виконавчим органом ОТГ є виконавчий комітет Жашківської міської ради. Оперативне вирішення питань на території сіл громади здійснюють виконуючі обов’язки старости та спеціалісти-діловоди.

Бюджет громади

          У процесі  створення Жашківської об’єднаної громади дохідна частина (загальний та спеціальні фонди з трасфертами) склала:

 • м.Жашків – 130968,048 тис.грн
 • с.Вільшанка – 1061,180 тис. грн
 • с.Литвинівка – 2619,055 тис. грн
 • с.Скибин – 6895,014 тис. грн
 • с.Марійка – 1340,670 тис.грн

Загальний дохід громади – 142883,967 тис. грн.

Видаткова частина в розрізі населених пунктів:

 • м.Жашків – 128636,427 тис.грн
 • с.Вільшанка – 1464,428 тис. грн
 • с.Литвинівка – 5211,999 тис. грн
 • с.Скибин – 12210,030 тис. грн
 • с.Марійка – 1255,122 тис.грн.

(читати далі...)

 

ІНФОРМУЄ ЖАШКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

«Правила охорони праці у сільськогосподарському  виробництві»,які затверджені наказом  Мінсоцполітики від 29.08.2018 року №1240.  Правила набрали чинність з 12.10.2018 року.

 «Правила охорони праці під час експлуатації навантажувачів»,які  зареєстровано  в Міністерстві юстиції 19.09.2018 за №1082/32534. Правила набрали чинність з 12.10.2018 року.

    Ці Правила поширюються на всіх юросіб та фізосіб, які провадять  діяльність у сільському господарстві і відповідно до законодавства використовують  найману працю, та працівників, що працюють у сільськогосподарському  виробництві.

   Вимоги цих Правил є обов’язковими для виконання роботодавцями та працівниками під час виробництва сільськогосподарської продукції.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАВИЛА

 

 

Інформує  Жашківське відділення  Управління виконавчої

      дирекції Фонду соціального страхування  України 

у  Черкаській області

Дотримання  безпеки праці під час проведення  осінньо –польових робіт

Успішне проведення осінньо - польових робіт – це завжди важливий екзамен не тільки для 
керівників селянських підприємств і трудівників села, а й для усіх відповідальних 
за охорону праці й техніку безпеки у сільськогосподарському виробництві.
 Адже ці роботи, крім належного організаційного рівня, повинні виконуватися також достатньо безпечно, 
тобто без ризику для здоров’я і життя працівників... (читати далі)

     

Жашківське відділення  Управління виконавчої

      дирекції Фонду соціального страхування  України 

у  Черкаській області

Пам'ятка роботодавцю

Відповідно до Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій Затевердженого Наказ Міністерства охорони здоров'я України 21.05.2017 №246 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 за №846/1113 юридичні, фізичні особи незалежно від форми власності повинні проходити медичні огляди.... (читати далі)

 

 

Порядок  повідомлення та розслідування 

нещасного випадку на виробництві

Розслідування нещасного випадку, що стався на виробництві, здійснюється відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232 (далі – Порядок).

Згідно з пунктом 10 Порядку розслідування роботодавець, одержавши повідомлення про нещасний випадок (крім випадків, передбачених пунктом 37 цього Порядку), зобов'язаний: (читати далі...).

Завантажити інформацію: Порядок  повідомлення та розслідування  нещасного випадку на виробництві

 

Про внесення змін до Положення про форму і зміст розрахункових документів

06.04.2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.02.2018 року № 288 «Про внесення змін до Положення про форму і зміст розрахункових документів» (далі – Наказ № 288), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 14.03.2018 року за № 293/31745, яким затверджено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 року № 13 «Про затвердження

Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (далі – Наказ № 13), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 року за № 220/28350.

Зокрема Наказом № 288 внесено додатковий реквізит «Код товарної підкатегорії згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД)» до фіскального касового чеку на товари (послуги), фіскального касового чеку видачі коштів, фіскального касового чеку за операціями приймання та переказу готівкових коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування.

Завантажити інформацію - Наказ Міністерства фінансів україни Про внесення змін до Положення про форму і зміст розрахункових документів

 

Про державну допомогу суб’єктам господарювання

Антимонопольний комітет України надає роз’яснення та всю необхідну інформацію щодо держасної допомоги суб’єктам господарювання. Форму для запитань до Антимонопольного комітету України можна знайти на «Порталі державної допомоги» за адресою: http://pdd.amc.gov.ua/page/feedback.

Роз’яснювальні матеріали розміщені на офіційному сайті Антимонопольного комітету України в розділі «Державна допомога суб’єктам господарювання» в рубриці «відповіді на поширені питання» (http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/130237)

Загалом, розділ «Державна допомога суб’єктам господарювання» містить дуже багато аналітичних матеріалів та інформацію про нормативно-правові акти з питань державної допомоги (http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/139865)/

Завантажити інформацію про державну допомогу суб’єктам господарювання

 

Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Міністерство юстиції України інформує про підстави та порядок зупинення державної реєстрації прав.

Згідно з ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон).

 Проведення реєстраційних дій зупиняється на підставі рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили, або на підставі заяви власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна.

Про зупинення реєстраційних дій на підставі рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій державний реєстратор невідкладно повідомляє власника об’єкта нерухомого майна…

Завантажити інформацію про Підстави та порядок зупинення державної реєстрації прав

 

Кримінальна відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

Питання відповідальності у сфері державної реєстрації нерухомості  та бізнесу регулюється статтею 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статтею 35 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Державні реєстратори, суб’єкти державної реєстрації за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність у порядку, встановленому законом...

Завантажити інформацію про кримінальну відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

 

Оскарження відмови у проведенні реєстраційних дій щодо нерухомості

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, тому скаргу можна подати або надіслати за адресою: бульв. Шевченка, 185, м. Черкаси, 18001...

Завантажити інформацію про оскарження відмови у проведенні реєстраційних дій щодо нерухомості

 

Вимоги до оформлення скарги у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду.

При Міністерстві юстиції України та Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області працюють Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Вимоги до оформлення скарги визначені:     

 • Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
 •  Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»;
  • Порядком розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1128...

Завантажити інформацію про вимоги до оформлення скарги у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь